Alutaguse Seikluspark
baltisuvi.ee

Alutaguse Seikluspark

Kopeeri jagamislink
4.8 (184 hinnangut)
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Vasavere, 41215 Ida-Viru maakond, Eesti

Lõbustuspark

Esmaspäev, Teisipäev: suletud
Kolmapäev, Neljapäev, Reede: 12:00 – 7:00 pm
Laupäev, Pühapäev: 11:00 am – 7:00 pm
Alutaguse seikluspark
Meil saab kaardiga maksta!
Info ja broneerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Seikluspargis on 5 rada, kus saab valida erineva raskusastmega ülesandeid ja pikad õhusõidud üle järve. Seiklusradadel on ühtekokku 33 täpsust ja tähelepanelikkust nõudvat sportlikku mängu. Rajad on koostatud nii, et ülesanded muutuvad järk-järgult keerukamaks. Alutaguse seikluspargis on füüsiliselt
 [...]Alutaguse seikluspark
Meil saab kaardiga maksta!
Info ja broneerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Seikluspargis on 5 rada, kus saab valida erineva raskusastmega ülesandeid ja pikad õhusõidud üle järve. Seiklusradadel on ühtekokku 33 täpsust ja tähelepanelikkust nõudvat sportlikku mängu. Rajad on koostatud nii, et ülesanded muutuvad järk-järgult keerukamaks. Alutaguse seikluspargis on füüsiliselt raskemate ja suuremat julgust nõudvate mängude juures kergemad alternatiivsed valikud, et rajad oleksid kõigile läbimiseks jõukohased.
Seikluspargi külalised saavad proovile panna tasakaalutunnetuse, osavuse ja julguse. Erilist julgust nõuab suur Tarzani hüpe, mida sooritatakse 9 m kõrguselt. Hüpe garanteerib adrenaliiniotsijale 2 meetrit vabalangemist. Tegemist on ainulaadse atraktsiooniga Eestis.
Võimalik on teha oma elu esimene Jalgrattasõit trossil 6m kõrgusel maapinnast.
Seikluspargi rajad 1-5 ja pikad järvelaskumised sobivad kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele, kellel on pikkust vähemalt 140 cm. Alaealised lapsed saavad suurtel radadel ronida vastutava täiskasvanu järelvalve all.
Pikad õhusõidud üle järve on tõeliselt lahe kogemus, mida pead tulema ja ise kogema. Alutaguse Seikluspargis saad suurel kiirusel kahel erisugusel trossisõidul üle järve kihutada- mille pikkuseks on 400 ja 220 meetrit.
Lasterada, millel on 22 erinevat põnevat mängu sobivad lastele alates 4 eluaastast, kellel pikkust vähemalt 110 cm. Kui laps on lühem saab instruktor hinnata tema osavust, millest sõltub raja läbimise võimalus. Kõik väikesed seiklejad saavad personaalse kiivri ja traktsidega turvarakmed, millel on rajale ühedamiseks ainult rullik. Laps kinnitatakse rulliku abil raja alguses julgestustrossile, millest lahtihaakimise vajadust ega võimalust lapsel pole. Peale viimast elementi vabaneb rullik ise. Meie lasterajal ongi Eestis unikaalne last automaatselt saatev elu-liin, kus karabiinide kinni-lahti ühendamist ei toimu. Seetõttu saavad lapsed iseseisvalt seigelda kohati kuni 4m kõrgusel jättes vanematele rohkesti tegevusvabadust!
Suvine tuubitamine on Eestis võimalik vaid siin- Alutaguse Seikluspargis! Seikluspargis on aastaringselt avatud tuubilaenutus ja tuubirajad.
Seiklusparki külastades soovitame riietuda sportlikult ja jalga panna mugavad kinnised jalanõud.
Soovitame eelnevalt tutvuda seikluspargi Hea Tavaga. Seikluspargi lahtiolekuajad
www.alutaguse.com