Jääkaru kohvik
baltisuvi.ee

Jääkaru kohvik

Kopeeri jagamislink
4.4 (128 hinnangut)
Saadjärve, Äksi, 60543 Tartu maakond, Eesti

Restoran

12:00 – 4:00 pm
Jääkaru kohvikus on avatud lõunabuffee esmaspäevast pühapäevani kell 11 - 17. Kohvik on avatud 18ni ning õhtul pakutakse pirukaid, kohvijooke ning jäätist. NELJAPÄEVITI on kohvik avatud pikemalt - kuni kell 20.24ni. See on osa Tartu 2024 Euroopa Kultuuripealinna programmist, et ka kõik õhtused suvitajad saaksid kultuuri ja Saadjärveäärse kohviku mõnu nautida. Vaata rohkem "Mine või Muuseumisse!"
Rikkalik lõunasöök ootab teid! Pakume ka menüüd, lõbusaid lastetoite ning sünnipäevade ja konverentside toitlustust Jääaja Keskuses.
Võta ühendust ja broneeri: +372
 [...]Jääkaru kohvikus on avatud lõunabuffee esmaspäevast pühapäevani kell 11 - 17. Kohvik on avatud 18ni ning õhtul pakutakse pirukaid, kohvijooke ning jäätist. NELJAPÄEVITI on kohvik avatud pikemalt - kuni kell 20.24ni. See on osa Tartu 2024 Euroopa Kultuuripealinna programmist, et ka kõik õhtused suvitajad saaksid kultuuri ja Saadjärveäärse kohviku mõnu nautida. Vaata rohkem "Mine või Muuseumisse!"
Rikkalik lõunasöök ootab teid! Pakume ka menüüd, lõbusaid lastetoite ning sünnipäevade ja konverentside toitlustust Jääaja Keskuses.
Võta ühendust ja broneeri: +372 5911 3753 või kohvik@jaaaeg.ee
Vaata kohviku FB lehte SIIT
Jääaja Keskuse esimesel korrusel ootab teid maalilise vaatega peresõbralik Jääkaru kohvik !
Jääkaru kohvik sai oma nime Jääaja Keskuse suuruselt teise looma – jääkaru Franz – järgi, kes varasemalt elas Tallinna loomaaias, nüüd aga asetseb igapäevaselt meie keskuse kolmandal korrusel.
Lõunabuffee hinnad:
Supp, magustoit, vesi: 7€
Praad, magustoit, vesi: 10€
Supp, praad, magustoit, vesi: 13€
Jääaja Keskuses saab läbi viia ka koolituspäeva, koosolekut , pidu või muud vahvat sündmust. Oma ürituse läbi viimiseks saab rentida ka konverentsisaali, kohvikut, või mõnusat lastetuba.
Gruppidele (alates 15 inimest) pakume grupitoitlustust erimenüüga.
Broneeri ja küsi täpsemat pakkumist siit:
telefonil 59113753 või kohvik@jaaaeg.ee
Grupitoitlustuse palume kinnitada vähemalt 5 tööpäeva enne saabumist.
jaaaeg.ee