Aasa puhkemajad
baltisuvi.ee

Aasa puhkemajad

Kopeeri jagamislink
4.8 (31 hinnangut)
Kärsu, 86208 Pärnu maakond, Eesti

Majutus

Pakume Teile majutust kahes puhkemajas kesk kaskedega puisniitu. Asukoht on ideaalne Edela-Eestiga tutvujale, sest Pärnu, Viljandi, Nigula raba, Soomaa ja Pärnu lahe rannik jäävad autotunni kaugusele. Puhkemajad sobivad nii peo pidamiseks kui ka looduse nautimiseks. Ärge üllatuge, kui hommikusöögi ajal jalutab metskits akna alt mööda. Ka kukeseenemets pole kaugel.
Ootame Teid meeldivat puhkust veetma!
Aasa puhkemaja – 2010. aastal valminud avara kaminasaaliga, nelja magamistoaga hästivarustatud puhkemaja. Wifi kiirusega 100
 [...]Pakume Teile majutust kahes puhkemajas kesk kaskedega puisniitu. Asukoht on ideaalne Edela-Eestiga tutvujale, sest Pärnu, Viljandi, Nigula raba, Soomaa ja Pärnu lahe rannik jäävad autotunni kaugusele. Puhkemajad sobivad nii peo pidamiseks kui ka looduse nautimiseks. Ärge üllatuge, kui hommikusöögi ajal jalutab metskits akna alt mööda. Ka kukeseenemets pole kaugel.
Ootame Teid meeldivat puhkust veetma!
Aasa puhkemaja – 2010. aastal valminud avara kaminasaaliga, nelja magamistoaga hästivarustatud puhkemaja. Wifi kiirusega 100 Mbps, sobib KODUKONTORIKS keset loodust! PILDID : LISAINFO : HINNAD
Aasa onn – 1996. aastal valminud hubane ja kõige vajalikuga varustatud 6 voodiga palkmaja, mille ehitamisel on kasutatud vanu teadmisi ja oskusi. Palgid on tahutud käsitsi ja tihendatud samblaga. Majal on laastukatus.
PILDID : LISAINFO : HINNAD
www.aasapuhkemajad.eu