Söesauna talu
baltisuvi.ee

Teade just nüüd
Can't fetch from www.soesaunatalu.ee

Söesauna talu

Kopeeri jagamislink
4.5 (43 hinnangut)
Söesauna, Vetla, 74408 Harju maakond, Eesti

Laagriplats, Majutus, Park

Turismitalu “SOESAUNA TALU” pakub teile võimalust külastada seda imelist loodusmaailma. Talu lähiümbruses on kümneid kaitsealuseid järvi ja rikkalikud metsad, mõne kilomeetri kaugusel talust asub imekaunis Kakerdaja raba. See on madalakasvuliste okaspuudega põhjatundra maailm, mida sõltuvalt aastaajast ehivad jõhvikad ja pilvikud, haruldased taimeliigid; lillede värvid ja aroomid vapustavad hinge.
Saate nautida mitte ainult lõhnu – suvel ja sügisel on mets täis mitmesuguseid marju, lilli, maitsetaimi, seeni ja isegi sarapuupähkleid.
Taastumiseks ja lihtsalt lõõgastumiseks
 [...]Turismitalu “SOESAUNA TALU” pakub teile võimalust külastada seda imelist loodusmaailma. Talu lähiümbruses on kümneid kaitsealuseid järvi ja rikkalikud metsad, mõne kilomeetri kaugusel talust asub imekaunis Kakerdaja raba. See on madalakasvuliste okaspuudega põhjatundra maailm, mida sõltuvalt aastaajast ehivad jõhvikad ja pilvikud, haruldased taimeliigid; lillede värvid ja aroomid vapustavad hinge.
Saate nautida mitte ainult lõhnu – suvel ja sügisel on mets täis mitmesuguseid marju, lilli, maitsetaimi, seeni ja isegi sarapuupähkleid.
Taastumiseks ja lihtsalt lõõgastumiseks pakume teile erinevaid tegevusi ja ajaviidet: kalapüük, jalutuskäigud, pallimäng kuival maal või vees, ujumine, retk mööda laudteed läbi raba tervendava järve äärde.
Saate osaleda spetsiaalsete saunapeakatete valmistamise tundides, koguda tee jaoks ürte, veeta aega lõkke ääres istudes, šašlõkki valmistades, grillides või barbecue’d tehes.
Meil on valida erinevate köökide vahel: vene, eesti, gruusia, ukraina. Saate maitsta ka suitsukala.
www.soesaunatalu.ee