Söesauna talu
baltisuvi.ee

Söesauna talu

Kopeeri jagamislink
4.5 (43 hinnangut)
Söesauna, Vetla, 74408 Harju maakond, Eesti

Laagriplats, Majutus, Park

Soesauna turismitalu asub Harjumaal Põhja-Kõrvemaa maastikukaitsealal Kakerdaja raba lähedal. Pakume võimalust korraldada seminare, ärikoolitusi, meeskonnakoolitusi, seikluskoolitusi, spordilaagreid, lastelaagreid, suvepäevi, firmapidusid. Meil võib pidada pulmi, tähistada juubeleid ja muid perekondlikke sündmusi. Saab tulla ka lihtsalt puhkama ja kalastama.
Meie talus peatudes on Teil mitmeid võimalusi sisustada oma puhkust aktiivsete tegevustega, meie territooriumil või selle vahetus läheduses asuvad: suusarajad, kepikõnni rajad, spordiväljakud, laste mänguväljak ning ujumisvõimalused
 [...]Soesauna turismitalu asub Harjumaal Põhja-Kõrvemaa maastikukaitsealal Kakerdaja raba lähedal. Pakume võimalust korraldada seminare, ärikoolitusi, meeskonnakoolitusi, seikluskoolitusi, spordilaagreid, lastelaagreid, suvepäevi, firmapidusid. Meil võib pidada pulmi, tähistada juubeleid ja muid perekondlikke sündmusi. Saab tulla ka lihtsalt puhkama ja kalastama.
Meie talus peatudes on Teil mitmeid võimalusi sisustada oma puhkust aktiivsete tegevustega, meie territooriumil või selle vahetus läheduses asuvad: suusarajad, kepikõnni rajad, spordiväljakud, laste mänguväljak ning ujumisvõimalused jões, tiikides ja läheduses asuvates järvedes. Kohapeal on olemas kõik vajalik kalastamiseks. Ettetellides on võimalik mängida paintballi.
www.soesaunatalu.ee