Kalju-Lava
baltisuvi.ee

Kalju-Lava

Kopeeri jagamislink
4.8 (322 hinnangut)
Kalju-Lava, Kasepere küla, Padise, 76006 Harju maakond, Eesti

Laagriplats, Kohvik, Majutus, Park

Kalju-lava on Kallaste Turismitalu pereisa Kalmeri rajatud ja peretütre Kristina poolt hallatav vabaõhulava. Ürituste korraldusse on kaasatud terve pere ja veel lisaks palju sõpru ning sugulasi. Kontserte korraldame nii, nagu meile endale meeldiks neid kogeda! Kõikide Kalju-lava ürituste ajal on avatud kohvikud. Üritused on sobilikud kogu perele – lava taga asub mänguväljak ja Kallaste Talu loomad ootavad uudistama. Ürituste vaheajal süüdatakse traditsiooniliselt lõke .
Kohvikud ja väravad avatakse 1,5h enne ürituse algust (kui ürituse juures ei ole märgitud teisiti). [...]Kalju-lava on Kallaste Turismitalu pereisa Kalmeri rajatud ja peretütre Kristina poolt hallatav vabaõhulava. Ürituste korraldusse on kaasatud terve pere ja veel lisaks palju sõpru ning sugulasi. Kontserte korraldame nii, nagu meile endale meeldiks neid kogeda! Kõikide Kalju-lava ürituste ajal on avatud kohvikud. Üritused on sobilikud kogu perele – lava taga asub mänguväljak ja Kallaste Talu loomad ootavad uudistama. Ürituste vaheajal süüdatakse traditsiooniliselt lõke .
Kohvikud ja väravad avatakse 1,5h enne ürituse algust (kui ürituse juures ei ole märgitud teisiti).
Lapsed vanuses kuni 7 (ka.) on tasuta
Perepilet kehtib kahele täiskasvanule ja kuni kolmele lapsele (vanuses kuni 16 (k.a))
Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele, õpetajatele, pensionäridele ja puudega inimestele vastava dokumendi ettenäitamisel ( *puudega isiku saatja tasuta).
Kaasa toodud joogid/ söögid on lava alal keelatud
www.kaljulava.ee