Usin-TR OÜ
baltisuvi.ee

Usin-TR OÜ

Kopeeri jagamislink

Usin bakery

4.6 (436 hinnangut)
Tehase 1, Keila, 76605 Harju maakond, Eesti

Kohvik

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede: 10:00 am – 5:00 pm
Laupäev: 10:00 am – 3:00 pm
Pühapäev: suletud
„Usin-TR OÜ sai toetust Digitaliseerimise Teekaardi toetusmeetmest. Projekti raames koostati digitaliseerimise teekaart. Toetuse suuruseks oli 10 570 eurot, projekti toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.“
„Usin-TR OÜ digipöörde elluviimise projekti on rahastanud Euroopa Liit taasterahastu NextGenerationEU vahenditest". Toetuse suuruseks on 156 769,50 eurot.
Projekti eesmärgiks on digitaliseerida Usin-TR OÜ põhi- ja tugiprotsessid ja likvideerida Digitaliseerimise Teekaardis (ja selle uuenduses) välja toodud probleemid ja kitsaskohad läbi Teekaardis soovitatud tegevuste.
 [...]„Usin-TR OÜ sai toetust Digitaliseerimise Teekaardi toetusmeetmest. Projekti raames koostati digitaliseerimise teekaart. Toetuse suuruseks oli 10 570 eurot, projekti toetas Euroopa Regionaalarengu Fond.“
„Usin-TR OÜ digipöörde elluviimise projekti on rahastanud Euroopa Liit taasterahastu NextGenerationEU vahenditest". Toetuse suuruseks on 156 769,50 eurot.
Projekti eesmärgiks on digitaliseerida Usin-TR OÜ põhi- ja tugiprotsessid ja likvideerida Digitaliseerimise Teekaardis (ja selle uuenduses) välja toodud probleemid ja kitsaskohad läbi Teekaardis soovitatud tegevuste. Projekti tulemusena:
On juurutatud uus, kaasaenge majandustarkvara Odoo ning rakendatud selle kõik põhimoodulid, sh müük, ost, tootmine. Kasutusele on võetud ka toetav seadmepark.
On kasutusele võetud personalihalduse relatsioonilise andmebaasi lahendus.
On digitaliseeritud aruandlused ja arvete digiteerimine.
On kasutusele võetud hinnasiltide loomise lahendus.
usin.ee