Tampe

Kopeeri jagamislink

Tampe AS

4.5 (36 hinnangut)
Rohuneeme tee 32, Haabneeme, 74001 Harju maakond, Eesti

Kohvik

10:00 am – 8:00 pm
Nostalgiline Haabneeme kohvik on Viimsi poolsaare vanim järjest tegutsenud kohvik – lausa mammut, kes on jääajast sujuvalt tänapäeva tammunud. Kohvik alustas tegevust 1973 aastal ning alates 1992 aastast on siin kohvikuteenust pakkumas AS Tampe. Alatest sellest ajast on Viimsi elanikud tähistanud oma perekondlikke koosviibimisi Haabneeme kohviku maitsvate suupistete, salatite, pagari- ja kondiitritoodetega. Tänaseks on nostalgilised kondiitritooted koha leidnud ka Stockmanni toiduosakonnas. Kõiki Haabneeme kohviku tooteid on võimalik nautida kohapeal või siis koju kaasa osta. Suur osa [...]Nostalgiline Haabneeme kohvik on Viimsi poolsaare vanim järjest tegutsenud kohvik – lausa mammut, kes on jääajast sujuvalt tänapäeva tammunud. Kohvik alustas tegevust 1973 aastal ning alates 1992 aastast on siin kohvikuteenust pakkumas AS Tampe. Alatest sellest ajast on Viimsi elanikud tähistanud oma perekondlikke koosviibimisi Haabneeme kohviku maitsvate suupistete, salatite, pagari- ja kondiitritoodetega. Tänaseks on nostalgilised kondiitritooted koha leidnud ka Stockmanni toiduosakonnas. Kõiki Haabneeme kohviku tooteid on võimalik nautida kohapeal või siis koju kaasa osta. Suur osa kohviku pakutavast valikust leiad TELLI KAASA kataloogist.
Eriti armastatud on klientide poolt igapäevased päevapakkumised . Puhaste maitsetega troonivad letis koha peal, käsitööna valminud, kondiitri- ja pagaritooted ning hõrgult maitsev käsitööleib. Nädalavahetuse eel leiab ostja letist Haabneeme kohviku kvaliteedimärgi- sefiiritordi. Ahvatlev valik torte ja kringleid valmivad ettetellimisel. Tellimuse saad esitada kohvikus koha peal, telefoni teel 555 131 29 või kodulehe HINNAPÄRINGU vormi kaudu . Ning muidugi on Sul võimalus nautida kohvikus kvaliteetseid, võrratu aroomiga kohvijooke!
Ent mis on üks kohvik ilma klassikalise a la carte menüüta? Lihtsalt toidukoht. Meie kanname uhkusega kohviku nime ja pakume suurima heameelega ka poolsaare suurimat XXL šnitslit . Kui sa seda sõid juba eile ja üleeile ja ka üleüleeile, siis väike paus ei tee paha, proovi vahelduseks hoopis käsitöö Kiievi kotletti – nii hõrk ja maitsev. Tee valik a la carte menüüst, tule einesta koha peal või telli ette telefonil 555 131 29 ja tule toidule järgi.
Kodused maitsed ootavad Sind Haabneeme kohvikus.
tampe.ee