Laserpark OÜ
baltisuvi.ee

Teade just nüüd
Can't fetch from www.laserpark.ee

Laserpark OÜ

Kopeeri jagamislink
4.4 (93 hinnangut)
Lao 11, Pärnu, 80010 Pärnu maakond, Eesti

Lõbustuspark

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev, Reede: 3:30 – 7:00 pm
Laupäev, Pühapäev: 11:00 am – 7:00 pm
Laserpark on Pärnus esimene ja ainuke uudse laservarustusega meelelahutuse ning pidude koht , mis pakub 500-ruutmeetrisel pinnal adrenaliini ja põnevust nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Laserlahing toimub rohkem kui 300-ruutmeetrisel lasermängu väljakul, mis on varustatud erinevate labürintide, peidikute ja suure sillaga. Igal mängijal on laserpüss, millega nii meeskonniti kui individuaalselt kogutakse punkte. Eraldi arvestatakse ka tabamuste täpsust, mis lisab veelgi võitlusvaimu. Põnevust pakuvad helendavad ja temaatilised kujundused, valgustus, toss ja muusika. Omanäolises
 [...]Laserpark on Pärnus esimene ja ainuke uudse laservarustusega meelelahutuse ning pidude koht , mis pakub 500-ruutmeetrisel pinnal adrenaliini ja põnevust nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Laserlahing toimub rohkem kui 300-ruutmeetrisel lasermängu väljakul, mis on varustatud erinevate labürintide, peidikute ja suure sillaga. Igal mängijal on laserpüss, millega nii meeskonniti kui individuaalselt kogutakse punkte. Eraldi arvestatakse ka tabamuste täpsust, mis lisab veelgi võitlusvaimu. Põnevust pakuvad helendavad ja temaatilised kujundused, valgustus, toss ja muusika. Omanäolises ja müstilises keskkonnas peetav lahing ei jäta kedagi ükskõikseks. Adrenaliin, mõnus pinge ja hea tuju sõprade seltsis on garanteeritud!
www.laserpark.ee