Klaara-Manni OÜ
baltisuvi.ee

Rohelusega ümbritsetud Klaara-Manni puhkekeskusesse on oodatud nii looduspuhkuse otsijad kui ka ürituste korraldajad.

Puhkus looduses koos pere ja sõpradega.
Kõrval asuvad metsarajad ja läheduses Pärnu jõgi, ajalooline Tori alevik ja Soomaa rahvuspark. Siit on hea minna rabamatkale või jõgedele kanuuga sõitma
Pulmad, peod ja firmaüritused
Melanie seminarimajas kuni 130-le, Laali klaaspaviljonis kuni 150-le, Senni saun ja Vilhelmiine grillmaja kuni 15-le
Majutus kuni 100-le
Privaatsete sissekäikudega toad ja puhkemajad
Tervislik toit kohalikust toorainest
Meie juures on õhku ja ruumi, olete oodatud!

Klaara-Manni OÜ

Kopeeri jagamislink

Klaara-Manni Puhkekeskus

Klaara-Manni Guesthouse

4.8 (104 hinnangut)
Randivälja, 86814 Pärnu maakond, Eesti

Majutus

Klaara-Manni Puhkekeskus asub Pärnumaal, Tori külje all Randivälja külas. Siia on kõikjalt lihtne tulla: Tallinnast 1,5h, Tartust 2h ja Pärnust 30min. Meie puhkemajadel ja apartementidel on privaatsed sissepääsud otse õuest, nii saate päris oma “pesa”, kus kogu perega aega veeta.
Just nüüd on õige aeg tulla eemale rahvarohketest kohtadest ja nautida loodust, kauneid vaateid ja hubast olemist. Talvepuhkus looduses ja seiklused Soomaa piirkonnas – meie juures on õhku ja ruumi!
Suveks planeerige varakult ette pulmad ja peod, sünnipäevad ja firmaüritused,
 [...]Klaara-Manni Puhkekeskus asub Pärnumaal, Tori külje all Randivälja külas. Siia on kõikjalt lihtne tulla: Tallinnast 1,5h, Tartust 2h ja Pärnust 30min. Meie puhkemajadel ja apartementidel on privaatsed sissepääsud otse õuest, nii saate päris oma “pesa”, kus kogu perega aega veeta.
Just nüüd on õige aeg tulla eemale rahvarohketest kohtadest ja nautida loodust, kauneid vaateid ja hubast olemist. Talvepuhkus looduses ja seiklused Soomaa piirkonnas – meie juures on õhku ja ruumi!
Suveks planeerige varakult ette pulmad ja peod, sünnipäevad ja firmaüritused, sest nädalavahetused täituvad ruttu. Olete oodatud!
PRIVAATNE PUHKUS LOODUSES
Pakume võimalust kvaliteetseks lühipuhkuseks looduses nii peredele kui seltskondadele ja just sellises tempos nagu ise soovite!
Privaatne puhkus looduses »
Kõik puhkemajad »
SÜNNIPÄEVAD, PULMAD ja PEOD
Oleme kogenud peo- ja pulmakorraldaja juba 15 aastat. Aitame teil korraldada väiksemaid ja suuremaid pidusid ning pulmi kuni 150 osalejale. Peoruumideks pakume peoruumi koos kaminasaali ja saunaga kuni 35-le, Melanie peoruumi kuni 100-le ja Laali klaaspaviljoni kuni 150-le.
Sünnipäevad, peod ja pulmad muretult ja iga ilmaga »
Eripakkumine laste sünnipäevadeks »
SEMINARID, KOOLITUSED ja FIRMAÜRITUSED
Rohelusega ümbritsetud puhkekeskus pakub kvaliteetset seminariteenust kuni 150 osalejaga üritusteks – oodatud on nii seminarid ja konverentsid, koolitused ja koosolekud, kui ka suvepäevad ja firmaüritused. Meie uhiuues klaaspaviljonis saate iga ilmaga värskes õhus töised jutud räägitud, kui vaid linnulaul ja metsakohin mõtteid liiga hajevile ei vii…
Seminariruumid ja -teenused »
Turvalised firmaüritused Covid-19 ajastul Klaara-Manni puhkekeskuses »
Kõik hinnad kiirelt siit »
Armastus käib kõhu kaudu!
Valmistame kõigile oma külalistele ette tellimisel kohalikust toorainest tervislikud road ning vanaemade retseptiraamatutest pärinevad lõuna- ja õhtusöögid. Ka toiduerisused ja veganlus ei ole meile võõrad teemad, söönuks saavad nii lihasööjad kui ka taimse toidu eelistajad.
Küsige pakkumist : e-post info@klaaramanni.ee või helistage tel 5645 7745
Klaara ja Manni olid kaks soliidset prouat, kes sündisid 20. sajandi algusaastail. Nende tööd ja tegemised on jäänud ajalukku ja tänaseks kannab nende nime puhkemaja, mis asub Pärnumaal Tori vallas Randivälja külas, kus moodustati 1887 aastal Tsaari- Venemaa esimene karskusselts.
www.klaaramanni.ee