Kanarbiku Turismitalu
baltisuvi.ee

Kanarbiku Turismitalu

Kopeeri jagamislink
4.9 (22 hinnangut)
Möldri küla, Möldri, 66261 Võru maakond, Eesti

Majutus

Kanarbiku turismitalu asub Rõuges. Siin on Eesti sügavaim järv, Rõuge Suurjärv, lisaks sellele on ümbruskonnas lähestikku veel kuus järve. Alevikus asuvad Rõuge Maarja kirik ja Eesti Ema monument. Ööbikuorus saab kuulata ööbikute laksutamist ja vaadata, kuidas pumpavad vett kaks vesioinast. Rõuge linnamäe serval saab külastada Rõuge Hüdrotöökoda-muuseumi.
Meie talu asub Rõuge keskusest ja Ööbikuorust 1,6 km ja Võrust 15 km kaugusel. Kanarbiku turismitalu on
 [...]Kanarbiku turismitalu asub Rõuges. Siin on Eesti sügavaim järv, Rõuge Suurjärv, lisaks sellele on ümbruskonnas lähestikku veel kuus järve. Alevikus asuvad Rõuge Maarja kirik ja Eesti Ema monument. Ööbikuorus saab kuulata ööbikute laksutamist ja vaadata, kuidas pumpavad vett kaks vesioinast. Rõuge linnamäe serval saab külastada Rõuge Hüdrotöökoda-muuseumi.
Meie talu asub Rõuge keskusest ja Ööbikuorust 1,6 km ja Võrust 15 km kaugusel. Kanarbiku turismitalu on hea koht perega või sõpradega puhkamiseks. Majutust pakume metsa serval asuvates kämpingutes ja tiigi kaldal asuvas saunamajas. Meie juurde on oodatud telkijad ja karavaniga reisijad.
Kohtumiseni Kanarbiku turismitalus!
Peremees Are ja perenaine Melita
kanarbik.weebly.com