Kilingi-Nõmme metsarada
baltisuvi.ee

Kilingi-Nõmme metsarada

Kopeeri jagamislink
4.4 (62 hinnangut)
Sambla 2, Kilingi-Nõmme, 86211 Pärnu maakond, Eesti

Park

24h
Kilingi-Nõmme metsarada (lühem ring 3 km, pikem ring 5 km)
Pärnumaa, Pärnumaa puhkeala
Metsarajale jäävad laudrajaosad amortiseerunud, sellega seoses esineb kohati märjemaid lõike. Korrastatakse esimesel võimalusel.
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte
 [...]Kilingi-Nõmme metsarada (lühem ring 3 km, pikem ring 5 km)
Pärnumaa, Pärnumaa puhkeala
Metsarajale jäävad laudrajaosad amortiseerunud, sellega seoses esineb kohati märjemaid lõike. Korrastatakse esimesel võimalusel.
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
NUTIMÄNG "SIIT-SIIT METSAST" -
on mäng linnulaulu huvilistele. Sulle avanevad metsvindi (metsavahi) laulu saatel 24 küsimust selles piirkonnas toimetavate lindude kohta.
Lisaks küsimusele saad kuulata ka selle linnu laulu või häälitsust.
Lae Play poest või App Store-st alla Loquizi äpp. Mängu täpsemad juhtnöörid, vajalikud paroolid või QR koodi leiad raja algusest infostendilt.
„METS MÜHISEB JA KÄGU …“
See on nutimäng neile, kes soovivad oma retke looduses veidi huvitavamaks teha. Liikudes mööda pikka rada (ca 6 km) avanevad käo kukkumise saatel järge mööda 26 punkti, kus tuleb lahendada erinevaid ülesandeid.
Tee fotosid, uuri ja puuri, kuula linnulaulu ning naudi loodust!
Lae Play poest või App Store-st alla Loquizi äpp. Mängu täpsemad juhtnöörid, vajalikud paroolid või QR koodi leiad raja algusest infostendilt. Vaata ka teisi nutimänge
Rada saab alguse RMK Kilingi-Nõmme metsamaja ja metsaklassi juurest, kus on stendil ka rajakaart. Rajal on mitmed trepid ja laudrajaosad, lõpuosas asub grillkoda. Rada on metsanduslik õpperada, mille on kavandanud Hendrik Relve. Katusealuses loodusklassis saavad matkalised jalgu puhata ja keha kinnitada, koolid aga loodusteemalisi tunde läbi viia.
Telefon +372 505 8242
E-post info.kabli@rmk.ee
Objekti tüüp Matkarada
Parkimisvõimalused Kohti 5 autole
Varustus Katusealune raja alguses
Kattega lõkkekoht on
Matkavõimalus Lisaks RMK matkatee Kopra tare-Ikla lõigul.
Vaatamisväärsused Luitepealsed palumännikud koos seal kasvava taimestikuga, linnustik ja loomastik.
Marjad-seened Mustikad, pohlad, seened
Lisainfo Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted , kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
www.loodusegakoos.ee