Kopli taluköök
baltisuvi.ee

Kopli taluköök

Kopeeri jagamislink
4.8 (22 hinnangut)
Ihamaru, 63503 Põlva maakond, Eesti

Restoran

Avatud talude päev Kopli taluköögis
Mõistagi on avatud talude päeva tähelepanu Eestimaa taludel. No võtame näiteks Ihamaru küla, kus erilistest näidetest puudus pole. Paar aastat tagasi kündis naabrimees kartulipõllu üles ja istutas asemele küüslaugud. Nüüd on Kõlleste Garlic tuntud tervislikkusest pungil mugulate ning eriliste küüslaugutoodete tootjana. Teine naabrimees tahtis ellu veel rohkem teravust. Tegi kasvuhooned ja külvas tšillipipra ja jalopeno seemned mulda. Just nüüd on Ihamaru Pipratalus esimesed omamaiseid viljad valminud. Rääkimata veel Ihamarus mooside-mahlade,
 [...]Avatud talude päev Kopli taluköögis
Mõistagi on avatud talude päeva tähelepanu Eestimaa taludel. No võtame näiteks Ihamaru küla, kus erilistest näidetest puudus pole. Paar aastat tagasi kündis naabrimees kartulipõllu üles ja istutas asemele küüslaugud. Nüüd on Kõlleste Garlic tuntud tervislikkusest pungil mugulate ning eriliste küüslaugutoodete tootjana. Teine naabrimees tahtis ellu veel rohkem teravust. Tegi kasvuhooned ja külvas tšillipipra ja jalopeno seemned mulda. Just nüüd on Ihamaru Pipratalus esimesed omamaiseid viljad valminud. Rääkimata veel Ihamarus mooside-mahlade, koduleiva ja õlle ja mee taludest!
Igatahes on Kopli taluköök menüü avatud talude päevadel inspireeritud meie küla erilistest toodetest. Ootame uudistajaid, sööjaid ja maisamokki laupäeval, 18. juulil ja pühapäeval 19. juulil kell 12-18 meie kodurestosse. Pakume kohapeal valmistatud ehedat toitu ning vürtsitame neid naabrite küüslaugu ja jalopenoga! Vaata kogu MENÜÜD SIIT .
Loe veel
www.koplitalu.ee