Metsajõe Puhkemaja OÜ
baltisuvi.ee

Metsajõe Puhkemaja OÜ

Kopeeri jagamislink

Metsajõe Guesthouse Ltd

4.8 (227 hinnangut)
Laupa, 72102 Järva maakond, Eesti

Laagriplats, Reisikorraldaja, Majutus, Park

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev: suletud
Reede, Laupäev, Pühapäev: 3:00 pm – 12:00 am
Aastaid tagasi hakkas pereisa ehitama endist laudahoonet ümber. Soov oli ehitada saun, kus ennast pesemas käia ja kaminaruum, kus siis nii sama istuda peale sauna. Möödus aeg ja poeg hakkas ise koos sõpradega edasi ehitama. Sõpradega koos ehitati saun ümber suuremaks ja tehti juurde pesuruum koos basseiniga. Koos ehitati ka ühekordne maja pooleteisekordseks ja tehti ülemine korrus. Sõbrad käisid koos ja kutsusid külla ka sõprade sõbrad ja nii see koht arenema hakkas. Edasi ehitas poeg uue kamina, piljardiruumi ja neli magamistuba. Tule sinagi puhkama meie ilusasse puhkemajja ja nautima [...]Aastaid tagasi hakkas pereisa ehitama endist laudahoonet ümber. Soov oli ehitada saun, kus ennast pesemas käia ja kaminaruum, kus siis nii sama istuda peale sauna. Möödus aeg ja poeg hakkas ise koos sõpradega edasi ehitama. Sõpradega koos ehitati saun ümber suuremaks ja tehti juurde pesuruum koos basseiniga. Koos ehitati ka ühekordne maja pooleteisekordseks ja tehti ülemine korrus. Sõbrad käisid koos ja kutsusid külla ka sõprade sõbrad ja nii see koht arenema hakkas. Edasi ehitas poeg uue kamina, piljardiruumi ja neli magamistuba. Tule sinagi puhkama meie ilusasse puhkemajja ja nautima saunamõnusid. Peoruumid ja koosolekuruumid Kesk-Eestis.
Alates 22.10.2012.-30.04.2013. toimusid peamajas juurdeehitustööd.
Valmis suurem ja avaram kaminaruum,mille saab poolitada lükanduksega, et läbiviia seminare. Valmis eraldi serveerimisruum. Kohapealt saab tellida toitlustust. Lisandus teisele korrusele magamistube.
Nüüdsest on võimalik esimesel korrusel liigelda ka ratastooliga ja valmis inva-wc. Ehitustöid aitas läbi viia PRIA.
Koostöös PRIA rajati meile 2016. uus puurkaev ja paigaldati veepuhastusseadmed, nüüd on vesi joogikõlblik. 2017. a. rajati discgolfirada ja viburada ning ehitati 6 kämpingut. 2018.a. soetati muruniiduk.
www.metsajoe.ee