Harmoonia

Kopeeri jagamislink
4.4 (99 hinnangut)
Sakala Keskus, Viljandi, 71012 Viljandi maakond, Eesti

Restoran

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev, Neljapäev: 11:00 am – 10:00 pm
Reede, Laupäev: 11:00 am – 11:00 pm
Pühapäev: 12:00 – 9:00 pm
Restoran Harmoonia, mis asub Viljandi südames Sakala Keskuses, on kui maitseelamuste kohtumispaik, kus hoolega valitud toorainest valmivad lihtsad kuid maitsvad toidud algusest lõpuni kohapeal. Nii valmib meie köögis värske pasta, seemneciabatta, grillime või suitsutame barbeque-ahjus erinevaid hõrgutisi, kasutame magustoitudes ainult omatehtud jäätist. Meie menüüst leiab põneva valiku erinevaid Euroopa köögi esindajaid sest pakume just seda, mis endalegi lihtsalt väga maitseb. Oleme mitmeid aastaid märgitud soovitatud kohana põhjamaade restoranijuhis Whiteguide.
Meie peakokad
 [...]Restoran Harmoonia, mis asub Viljandi südames Sakala Keskuses, on kui maitseelamuste kohtumispaik, kus hoolega valitud toorainest valmivad lihtsad kuid maitsvad toidud algusest lõpuni kohapeal. Nii valmib meie köögis värske pasta, seemneciabatta, grillime või suitsutame barbeque-ahjus erinevaid hõrgutisi, kasutame magustoitudes ainult omatehtud jäätist. Meie menüüst leiab põneva valiku erinevaid Euroopa köögi esindajaid sest pakume just seda, mis endalegi lihtsalt väga maitseb. Oleme mitmeid aastaid märgitud soovitatud kohana põhjamaade restoranijuhis Whiteguide.
Meie peakokad Taavi ja Kristin on mõlemad kirglikud katsetajad ja hea toidu armastajad, alustanud lihtsa kokana ning pühendumusega jõudnud ka peakoka ametini. Sama tähtis kui toit, on meile oluline ka teenindus. Harmoonia teenindusjuht Kadi hoolitseb selle eest, et kõik meie kliendid tunneksid end oodatuna, saaks harmooniliselt teenindatud ning üritused ja cateringid sujuksid. Kirglike toiduarmastajatena tahame viljandlastele ja külalistele pakkuda eredaid toiduelamusi, sellepärast korraldame ka kontsertõhtusööke tuntud artistidega, gurmeeõhtusööke kvaliteetveinidega või ka pimeõhtusööke.
Soovime, et Sinu lauale jõuaks toit, mis paneb naeratama. Meie sealiha, kartul ja muud köögiviljad on pärit Viljandimaa taludest, kasutame ainult maheveise- ja lambaliha. Mereannid jõuavad meieni jahutatud kujul usaldusväärsete varustajate kaudu. Vahetame menüüd kolm korda aastas, et esindatud oleks ainult värske ja hooajaline tooraine. Meie hubases restoranis võid aja unustada ning nautida kvaliteetset pokaali veini või klaasikest õlut maailma eri paikadest.
Meeldivaid elamusi soovides, Harmoonia pere
restoranharmoonia.ee