Muharanna caravan and camping saaremaa
baltisuvi.ee

Muharanna caravan and camping saaremaa

Kopeeri jagamislink
4.8 (50 hinnangut)
Muha Talu Saaremaa, Camping and caravan. Bed and brekfast, Riksu, 93330 Saare maakond, Eesti

Laagriplats, Majutus, Park

Muha Ranna Puhketalu asub Lääne-Saaremaal, 30 km Kuressaarest, looduslikult väga kaunis ning rahulikus kohas. Mererand on vaid 250 m kaugusel majast, lähedal on nii järv (400 m), kui ka jõgi (400 m), mis on küllaltki kalarikkad. Jõgi on kevaditi tuntud särjepüügi koht. Talu asub Natura 2000 looduskaitsealal, meie ümbruses leidub palju erinevaid taime- ja linnuliike.
Talu teisel korrusel on külalistele kolm tuba, tualett, dušširuum ja köök. Esimesel korrusel on saun ja vanast rehealusest kohandatud kaminasaal, mis on sobilik koht koosviibimisteks ja koolituste korraldamiseks.
 [...]Muha Ranna Puhketalu asub Lääne-Saaremaal, 30 km Kuressaarest, looduslikult väga kaunis ning rahulikus kohas. Mererand on vaid 250 m kaugusel majast, lähedal on nii järv (400 m), kui ka jõgi (400 m), mis on küllaltki kalarikkad. Jõgi on kevaditi tuntud särjepüügi koht. Talu asub Natura 2000 looduskaitsealal, meie ümbruses leidub palju erinevaid taime- ja linnuliike.
Talu teisel korrusel on külalistele kolm tuba, tualett, dušširuum ja köök. Esimesel korrusel on saun ja vanast rehealusest kohandatud kaminasaal, mis on sobilik koht koosviibimisteks ja koolituste korraldamiseks. Õuemajas Joosep on majutus neljale, privaatne wc ja dušš. 2021 a. suvel valmis meil ka täiesti uus puhkemaja Uku, mis mahutab mõnusasti 2 inimest. Majutame suveperioodil kuni 21 inimest ja jahedamatel kuudel kuni 12 inimest.
Talu õuel on eraldi ala telkimiseks ja parkimiskohad autokaravanidele.
www.muhatalu.ee