Türi elamuspark
baltisuvi.ee

Türi Elamuspark asub (kesklinnast 1.5 km kaugusel) ilusas metsatukas Kõrgessaare voorestikus endise suusahüppemäe asukohas. 2017. aastal avasime madal- ja kõrgseiklusrajad, ja erilahendusega õhusõidud. Adrenaliini lisavad vabalangushüpe, tünnisõit, Tarzani hüpe, vaatetorn ja võimalus sõita trossil jalgrattaga üle oru.
Seikluspargis on viis erinevat rada väga mitmekülgsete mängude ja atraktsioonidega. Rajad algavad madala lasterajaga ja lõppevad 10-12 m kõrgustel asuvate mängudega. Kõik rajad lõppevad zip-line laskumisega, viimane vabalangushüppega.

2018 aastal avasime Eestis ainulaadse atraktsiooni –võrgumaailma. Koosneb 10 võrguga ümbritsetud rajast,kus on palju erinevaid mänge ja takistusi. Erilistust annavad võrgualad, batuudi ja põrkealad, pallimeri jpm. Võrgumaailmas saavad trallitada juba 2-3 aastased lapsed.
2019 aastal avasime järjekordselt Eestis ainulaadse välibatuudiväljaku. Välibatuudiväljak vastab Euroopa standarditele ja ohutusnõuetele. Batuudiväljak koosneb 7 horisontaaltrampoliinist ja 3 suurest diagonaaltrampoliinist.

Elamuspargis on ka maastikuratta rajad ja “downhill slope park”- ehk mäest alla sõitmiseks hüpetega rajad- 3tk.

Pargis on eraldi lastele mängu- ja piknikuala.

Elamuspargi territooriumil on märgistatud rattakrossi-, jooksu- ja terviserajad.

https://tyrielamuspark.ee/