Sangaste Castle
baltisuvi.ee

Teade just nüüd
Can't fetch from api.neurotolge.ee

Sangaste Castle

Скопировать ссылку
4.5 (535 Отзывы)
Sangaste loss, Lossiküla, 67005 Valga maakond, Estonia

Туристическая достопримечательность, Туристическое агенство

10:00 am – 7:00 pm
Meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevus „Turism – sihtkoha eripära rõhutavate terviklike turismitoodete ja -atraktsioonide arendamine ning sihtkoha kui võrgustiku arendamine“ eesmärgiks on tööhõive ja ettevõtlusaktiivsuse kasv väljaspool Tallinna ja Tartu linnapiirkond.
Projekti nimetus: „Mõisaajastu leiutiste külastuskeskuse „Avasta ja imesta!“ avamine Sangaste mõisa ringtallis“
Projekti kestvus: 01.09.2016- 31.08.2019
Sangaste mõisa ringtalli rajatakse mõisaajastu külastuskeskus „Avasta ja imesta!“. Keskus tutvustab külastajale,
 [...]Meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevus „Turism – sihtkoha eripära rõhutavate terviklike turismitoodete ja -atraktsioonide arendamine ning sihtkoha kui võrgustiku arendamine“ eesmärgiks on tööhõive ja ettevõtlusaktiivsuse kasv väljaspool Tallinna ja Tartu linnapiirkond.
Projekti nimetus: „Mõisaajastu leiutiste külastuskeskuse „Avasta ja imesta!“ avamine Sangaste mõisa ringtallis“
Projekti kestvus: 01.09.2016- 31.08.2019
Sangaste mõisa ringtalli rajatakse mõisaajastu külastuskeskus „Avasta ja imesta!“. Keskus tutvustab külastajale, kui leidlikud olid mõisaajastu elanikud, milliseid uusi lahendusi/tegevusi leiutati ning kuhu need leiutised on tänaseks arenenud. Hoonesse ehitatakse ekspositsioonide ruumid, neid teenindavad ruumid ning kujundatakse erinevad ekspositsioonid keskuse teemale vastavalt. Hoone eripärane arhitektuur võimaldab luua ühe ainulaadseima ja omapäraseima turismiobjekti kogu Eestis. Projekti tulemusel välja on arendatud uus mõisaajastu uuendusi tutvustav külastuskeskus „Avasta ja imesta!” Sangaste mõisa ringtalli. Keskus pakub rohkete osalusvõimalustega ekspositsiooniga tutvumise võimalusi, põnevaid töötubasid ja teenusepakette. „Avasta ja imesta!” külastuskeskusest kujuneb mõisaajastu ja tänapäeva leiutisi ühendav Lõuna-Eesti üks atraktiivsemaid perekülastuste sihtkoht, mis suurendab piirkonda külastatavate turistide arvu ning ühtlasi aitab kaasa piirkonna majanduse mitmekesistamisele.
Projekti eelarve: 2 353 599,36 eurot
Toetus Euroopa Regionaalarengu Fondist: 2 000 559,45 eurot
www.sangastemois.ee